1213 >> מתנות/מזכרות לאורחים >> A La Folie D' Amour - סנדרה גבאי
 
 
 
 
 
אה לה פולי דאמור
 
80082870
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי-אנחנו

 

חברת A LA FOLIE D'AMOUR הוקמה מתוך רצון לספק מענה לצורך ממשי להאיר את פני האירועים. החברה שלנו מתמחה בהפצה בישראל של שקדים מצופים וסוכריות דרג'ה אותנטיות תוצרת צרפת – הידועים כסמל לאהבה ולאושר. כמו כן, החברה מתמחה ביצירת פרנטזציות מוכנות לשימוש באירוע שלכם.

אה לה פולי דאמור הינה היבואנית הבלעדית בארץ של סוכריות הדרג'ה של חברת PECOU הצרפתית. בין המוצרים שלנו תוכלו גם למצוא מגוון של סוכריות לאירועים ומוצרים נוספים המיוצרים באיטליה ובצרפת, בהתאמה אישית לטעמכם ולהעדפותיכם.

לרגל האירוע היחיד והמיוחד שלכם, אנחנו משקיעים את כל המאמצים ותשומת הלב הראויים לו. על מנת שכל אחד יזכור את האירוע שלכם, מלבד סוכריות דרג'ה, אנו נשמח להציע לכם מגוון של מוצרים נוספים המיועדים לאירועים: כיפות מעוצבות, סידורים, כרטיסי ברכה לאורחים, עיצוב הזמנות לאירוע, סלסלאות מקסימות, קומפוזיציות, פרזנטציות, אביזרים משלימים לעיצוב מרכזי השולחן, מוצרי אווירה ועוד.

אנו מציעים לכם את הידע המעשי שלנו, המלווה בעדינות ובאלגנטיות, ומציגים בפניכם מגוון רחב של דגמים ומוצרים המתאימים לכל אירוע. הגמישות ומהירות השירות שלנו, לצד יכולתנו להתאים את עצמנו לבקשותיכם וכן הפרזנטציות המקוריות, המעוצבות והמיוחדות שלנו - ידעו לענות על הציפיות ולכבוש לבבות.

כל המוצרים כשרים באישור הרבנות הראשית של פריז.
נשמח לעמוד לשירותכם. פנו אלינו עוד היום!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
נבנה ע"י 1213
 
 
 
כתובת: הסיבים 25, פתח תקווה
 
 
 
טלפון: 111-222-333, 444-555-666
 
 
 
פקס: 77-888-9999